Мангал-валіза складаний на 12 шампурів сталевий (2 мм)
Компактний мангал чемодан товщиною 2 мм. Прост у експлуатації, не займає багато місця. Висота його дорівнює 50 см і вага 10 кг. Шампура можна виставити на 2 рівні висоти. Унизу жаровні є отвори, які відповідають за хороший піддувши дров.
- Тип- мангал
- Матеріал- вуглецева жаропрольна сталь
- Максимальна кількість шампурів- 8 Штука.
- Розмір: 600x350 x150 мм (без ножиць)
- Висота- 50 см (множин)
- Висота манґала в зібраному стані- 65 см
- Висота борту - 15 см
- Вес- 10 кг
Комплектація: мангал-1 шт, ніжки- 4 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 650 мм |
| Основні | |
| Виробник | Турист |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
|
Користувальницькі характеристики |
|
|
Місткість шампурів |
6 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
Информация для заказа
- Цена: 709 ₴




